Bez názvua.png

Aktuality

                                                                                                                             

link pro foto z fotbalu dětí, pro vkládání si vyptejte heslo u Markéta Horáková nebo Břeťa Šulc
http://tjsokollysice.rajce.idnes.cz/ 


7.3.2018

POZOR: Ode dne 7.3.2018 najdete všechny informace o fotbalovém dění výhradně na stránkách Žijeme hrou: http://www.zijemehrou.cz/
 
Stejně tak omluvenky již pište pouze na: http://www.zijemehrou.cz/nastenka  

Proklikejte se jimi, neboť zde najdete vše co můžete potřebovat... tedy termíny zápasů a tréninků, jednotlivých věkových kategorií, příhlášky na kempy, kontakty na trenéry, fotografie ze zápasů, turnajů a tréninků. Na webu najdete nově i možnost inzerce/nákupu pro Vás již nepotřebných fotbalových věcí (kopačky, chrániče, dresy apod.) a v neposlední řadě je zde pro Vás prostor k omlouvání dětí z tréninků, Vašich postřehů, námětů apod.:
http://www.zijemehrou.cz/nastenka Najdete právě zde i informace o případném zrušení tréninku, jeho posunutí či přesunutí apod.

Tvorba nových a velmi povedených stránek Žijeme hrou stála mnoho lidí nejen mnoho usilí, ale mohou napříč rodiči, dětmi, trenéry všech klubů dobře fungovat pouze za aktivního přispění Vás rodičů - potažmo dětí.

Pokud na 
http://www.zijemehrou.cz/ nebude uvedeno jinak, tak platí běžné termíny tréninků v pondělky a čtvrtky.

Dovolíme si jako trenéři konstatovat, že nás velmi mrzí Vaše neschopnost jakožto rodičů Vaše děti omluvit z jakéhokoliv důvodu z tréninků. Např. z patnácti dětí starší přípravky se pondělního tréninku dne 26.2.2018 zúčastnili čtyři, omluven byl Ondra Jašek a ostatní????  - děkujeme za reakce proč se neozvete?
 
Žádáme rodiče, aby v termínu do konce února 2018 uhradili členský příspěvek za fotbalové děti na kalendářní rok 2018. Platby čiňte v maximálně možné míře bezhotovostním převodem na účet Žijeme hrou - číslo účtu a další informace na: http://www.zijemehrou.cz/clenske-prispevky Částky jsou identické jako v roce 2017 - tedy 1.500,-Kč/dítě za celý kalendářní rok (150,-Kč/měsíc mimo letní prázdniny) resp 1.000,-Kč/dítě za celý kalendářní rok v případě sourozenců. Pokud bude mít někdo problém s platbou převodem, tak požádejte o výpomoc s platbou své blízké, případně se budeme domlouvat individuálně.
 
Již nyní je možné se začít přihlašovat na stránkách http://zijemehrou.cz/akce/kempy na letní prázdninové kempy, tak neváhejte a své ratolesti přihlašujte.
V létě se stane i Sportovní tábor pod hlavičkou MC Jablíčka v termínu od 6. do 10.8.2018 pro kluky a holky ve věku 5 - 11roků.

 
Opětovně žádáme rodiče všech nových fotbalových dětí (i těch nejmenších z pohybové školičky)  kteří tak doposud neučinili, aby zadali do systému děti jako hráče Žijeme hrou - viz postup níže. Jde o to aby Vám i na mail chodili informace o tom, že je Vaše dítě/děti nominováno na ten který turnaj.
 
Taktéž využívejte všichni diskuze MP a SP k informacím, že je některé dítko nemocné či nemůže na trénink - děkujeme. Na stránkách http://www.zijemehrou.cz/  bude v dohledné době vytvořen pro komunikaci dostupnou pro všechny tzv. "chat"

Zapokračovali bychom s oměřováním dětí vůči objednávce teplákových souprav zn. NIKE s logem a popisem ŽIJEME HROU pro nové fotbalisty a fotbalistky, tudíž využijte přítomnosti Verči Šteffkové na samotných trénincích a v případě zájmu ji bez váhání oslovte.

Další termíny pro výborné brankářské tréninky s Martinem Jíchou v lysické hale - více na:
http://www.zijemehrou.cz/akce/ostatni/brankarske-treninky-s-martinem-jichou-just4keepers-0

Každou neděli v době od 10 do 12hod opět od měsíce ledna 2018 je pro starší přípravky Žijeme hrou (2007 a 2008) k dispozici mimo běžné tréninky hala v Kunštátě - tak využijte možnost pro pohyb svých dětí i v čas před nedělním obědem. (bude se hrávat především fotbálek)
 
Pracujte prosím již především se novými webovámi stránkami http://www.zijemehrou.cz , kde se nachází všechny potřebné informace pro Vás a Vaše děti. Od cca prvních měsíců roku  2018 již budou informace a aktuality distribuovány vůči Vám výhradně přes uvedené stránky.
 
Termíny tréninků pro zimní období v tělocvičně ZŠ Lysice:

od 16.30 do 17.30hod pondělky a čtvrtky - ml. přípravky, předpřípravky a pohybová školička - tzn. ročníky 2009 a mladší
od 17.30 do 19.00hod pondělky a čtvrtky - st. přípravky - tzn. ročníky 2007 a 2008

případně dle individuální domluvy s konkrétními rodiči jinak.

 
Na stránkách Žijeme hrou najdete pro hráče ŽH a jejich rodinné příslušníky možnost návštěvy plaveckého areálu v Boskovicích zdarma - více na: http://www.zijemehrou.cz/akce/ostatni/plavani-s-zijeme-hrou
 
Již od listopadu, aby děti nevypadli ze zápasového rytmu a měli konfrontaci mezi sebou i v zimě, plánujeme pro všechny kategorie (i ty nejmenší děti) turnaje viz rozpis:

- sobota 24.03.2018 8 - 13hod mladší přípravky (2009 a 2010) hala Kunštát
- sobota 31.03.2018 8 - 13hod starší přípravky (2007 a 2008) hala Kunštát

a taktéž další výjezdní turnaje v Brně a jinde.


  
- spolek Žijeme hrou obnovil webové stránky: www.zijemehrou.cz které budou v budoucnu sloužit nám všem napříč věkovými kategoriemi včetně nominací na soutěžní zápasy s propojením na Vaše mailové adresy. Seznamte se tedy se stránkami, kdy prozatím budou veškeré informace dublovány na těchto stránkách i na Žijeme hrou. V souvislotech výše uvedených Vám zde zveřejňuje "Dopis pro rodiče", na který reagujte a děti zaregistrujte:

Vážení rodiče,

spolek ŽIJEME HROU připravil a spustil nové internetové stránky www.zijemehrou.cz. Tyto stránky mají za úkol informovat vás o veškerém dění ve spolku, všech akcích, trénincích, zápasech, turnajích atp. Mimo to mají také zlepšit a zjednodušit komunikaci při nominování hráčů k zápasům a turnajům. Aby vše mohlo začít fungovat, tak je nutné, abyste vaše děti na stránkách zaregistrovali. Nejde o přihlášku do spolku, pouze o registraci do fotbalového oddílu, která nám umožní provádět nominace na jednotlivé zápasy popř. turnaje. Postup je následující:

1) do vašeho vyhledávače si zadejte www.zijemehrou.cz
2) kurzorem najeďte na FOTBALOVÝ KLUB ŽH a klikněte na odkaz Přihláška do FK
3) otevře se vám okno REGISTRACE HRÁČE ve které vyplňte požadované údaje:
a) Příjmení, jméno, datum narození, bydliště, město a PSČ vašeho dítěte
b) Vaše údaje jako zákonného zástupce dítěte, včetně telefonního čísla a e-mailu popř. 2. e-mailu
NEZAPOMEŇTE SPRÁVNĚ VYPLNIT E-MAIL(-Y), NA TEN VÁM BUDOU ODESÍLÁNY VEŠKERÉ INFORMACE!!!
4) Vše potvrďte tlačítkem odeslat

Až vaše dítě zaregistrujeme (tedy ne hned po vašem odeslání, ale cca za 24 hodin), tak se jeho jméno objeví v sekci FOTBALOVÝ KLUB ŽH / TÝMY / ABECEDNÍ SEZNAM HRÁČŮ a současně u týmu, který bude u jeho jména zapsán.

Vše pak bude probíhat následovně: Pokud bude vaše dítě nominováno na zápas nebo turnaj, tak na e-mail-(y) uvedené v přihlášce obdržíte zprávu s termínem akce a dalšími informacemi. V tuto chvíli musíte dát "ODPOVĚDĚT" na uvedený e-mail a napsat POTVRZUJI / NEPOTVRZUJI !!! Trenér daného týmu se tak dozví, zda se zápasu (turnaje) vaše dítě zúčastní nebo nezúčastní. Na vás již pak bude, aby se vaše dítě k zápasu dostavilo podle uvedených informací.

Všechny informace budou současně k dispozici i na stránkách v odkazech NEJBLIŽŠÍ AKCE. Pokud si vaše děti chtějí vše vyřizovat samy, tak uveďte jejich e-mailovou adresu. (v tuto chvíli myslím hlavně na hráče dorostu, kde předpokládám určitou samostatnost, ale můžou to být i mladší děti). Vždy je však nutné uvést jméno a další údaje zákonného zástupce. Všechny uvedené údaje budou sloužit pouze pro potřeby spolku, nebudou poskytovány
třetím stranám!!!

Pokud nepůjde registraci provést, nebude vám něco jasné nebo se budete chtít jen zeptat, tak mi prosím napište na e-mail ales@zijemehrou.cz nebo zavolejte na tel.č. 724 359 661.

Věřím, že se vám stránky ŽIJEME HROU budou líbit, pomohou vám k lepší a dostupnější informovanosti a rádi je budete navštěvovat.

S pozdravem

Aleš Odehnal
ŽIJEME HROU, z.s.
Palackého 201
679 72 Kunštát
Tel.č.: 724 359 661
e-mail: ales@zijemehrou.cz
 
  
Pro sezonu 2017/2018 jsou ročníky narození vůči věkovým kategoriím následovné:

předpřípravka: 2011 a mladší  - reakce do záložky "Diskuze MP"
mladší přípravka: 2009 a 2010 - reakce do záložky "Diskuze MP"
starší přípravka: 2007 a 2008   - reakce do záložky "Diskuze SP"
mladší žáci: 2005 a 2006          - reakce do záložky "Diskuze SP"


Rádi bychom oslovili rodiče, kteří by se byly schopny ujmout při trénincích těch zcela nejmenších dětí. Zde nejde ani tak o fotbalovou odbornost jak o zapojení těch nejmešních při pohybu ve skupině. V situacích, které asi na trénincích vnímate, není zcela smyslupné pracovat se kupinou dětí ve věkovém rozmezí od 3 do 10 roků. To co svedou děti nejmenší nebaví ty větší a to co baví ty větší prozatím nesvedou ti nejmenší. Opravdu se maminky i tátové nebojte zapojit, protože jsme velmi rádi, když na hřiště dostaneme i ty nejmenší kluky a holky.

V záložce "Odkazy přípravka" se nachází odkaz s názvem Respekt, kdy se jedná o metodické video, jež poukazuje na práci s fotbalovými dětmi a chyby, kterých se dopouštějí lidé okolo fotbalu mládeže včetně rodičů. Doporučeme jeho vzhlédnutí, jedná se o asi 30 minut.
 
11.3.2014

Zdravíme Vás všechny a vítáme Vás na obnovených webových stránkách fotbalového klubu TJ Sokol Lysice, které bychom rádi využívali především pro komunikaci s rodiči malých fotbalistů potažmo s nimi samotnými.

Právě na místech, kde nyní čtete tyto řádky budou ze strany trenérů vkládány aktuální informace k tréninkům, zápasům a vůbec fotbalovému dění. Rádi bychom Vás tedy všechny požádali aby jste sledovali tyto stránky, na kterých bude možná komunikace v rámci diskuse.

Také zde budou postupně doplňovány fotografie ze zápasů, turnajů a akcí v souvislosti s fotbalovým klubem.

Také zde rádi přivítáme jakékoliv připomínky či náměty v souvislosti s lysickým fotbalem či tímto webem.

Snad budou tyto stránky ku prospěchu nás všech.

s pozdravem

trenéři přípravek

TOPlist

Děkujeme za návštěvu
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one